VAHETAMINE

Kahjuks me tooteid ümber ei vaheta. Soovi korral tuleb teha uus tellimus läbi e-poe.

 

TASUTA TAGASTAMINE

Oled tellimuse kätte saanud ja pole toode ikkagi päris see? Saad toote meile tasuta* tagastada ning tellitud toote eest summa tagasikande.

* Tasuta saab tagastada kui tellimust tehes on valitud transpordimeetodiks Smartposti või Omniva pakiautomaat. Kahjuks DPD automaatidesse tellitud pakkidele me tasuta tagastust ei paku.

 

KUIDAS TAGASTADA?

1.  NB! Saada tagastussoov SIIT või otse meie meilile info@lastemood.ee . Ilma tagastussoovita tagastatud kauba tagasikanded võivad võtta tunduvalt kauem aega.

2. Lisa pakki märge tellija nime või tellimuse numbriga, et saaksime tuvastada paki saatja. Ilma märketa pakkide tagasikanded võivad võtta kauem aega kui infoga pakkidel.

3. Kui saadate paki samas pakendis, millega see tuli, ei ole vaja midagi peale kirjutada. Kui kasutate mõnd teist pakendit saatmiseks, siis palun peale kirjutada Nono OÜ ja 56844418.

4. Mine pakiautomaadi juurde

SmartPOST: Vali pakiautomaadi menüüst Paki tagastamine ning sisesta sama kood, millega toimus paki väljastamine. Seejärel avaneb uks ning saad paki kappi panna.

Omniva: Vali pakiautomaadi menüüst Tagasta pakk, seejärel sisesta tagastuskood (sms-s või e-mailil) ning kleebi automaadi väljastatud aadresskaart pakile. Pane pakk avanenud kappi ning kinnita tagastamine vajutades kinnita

DPD Tellitud paki saate tagastada oma valitud automaati kuna tasuta tagastust DPD-ga me ei paku. Paki peale palun kirjutada Nono OÜ, 56844418 ja vastavalt tagastusautomaadi firmale siis kas Keila Grossi Omniva, Keila Grossi Smartpost või Keila Selveri DPD automaat.

 

TINGIMUSED TAGASTAMISEKS

  1. Kaupa saab meile tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest.
  2. Kaup peab olema samas seisukorras, mis teile saabudes. Toode peab olema kandmata/kasutamata ning sildid ei tohi olla eemaldatud. Kaup peab olema toote originaalpakendis.
  3. Juhul kui toode ei vasta tagastustingimustele, on kauplejal õigus loobuda kauba tagastusest ning see saadetakse kliendile tagasi. Toote/toodete eest sellisel juhul raha ei tagastata.
  4. Tagastada ei saa aluspesu ega hügieenivahendeid.

 

TAGASIKANDED

Tagastuste eest teeme tagasikanded 14 päeva jooksul peale tagastussoovi esitamist, juhul kui pakk on meieni jõudnud. Juhul kui tagastussoovi ei ole esitatud, siis teeme tagastuse 14 päeva jooksul peale paki meieni jõudmist. Ilma tagastaja infota ja tagastusavalduseta pakkide tagasikanded võivad võtta kauem aega kui korrektselt lisatud infoga pakkidel.

NB! Tagastatud pakid liiguvad pisut aeglasemalt kui tavapakid.