fbpx
Siidivilla

Meriinovill-siidivillane on valmistatud mõnusalt pehmest ja peenest orgaanilisest siidi ja villa segust. Vill on loomulikult termoreguleeriv ja hingav, mis tähendab, et see sobib ideaalselt igapäevaseks kandmiseks – aastaringselt. See aitab hoida Teid soojas ja kuivana kogu päeva olenemata aastajast. Kiu koostis on eriti peen, mis annab Teile mugavalt kerge ja õhulise rõiva. Kuigi see võib kandmisel veidi venida, tõmbuvad villakiud pärast pesu uuesti kokku.

Siidivilla eelised

UV kaitse – Loomulikult tuleks jälgida kolme asja; varjus olemine, müts ja päikesekreem – kuid õhuke villakiht on suurepärane lisand, kuna villal on loomult kõrge päikesekaitsefaktor.

Miks kanda siidivillaseid riideid

Hingav – Orgaaniline meriinovill ja siidivill on mõlemad looduslikud materjalid, mis lasevad nahal hingata ja annavad suurepärase hingavuse.

Termoreguleeriv – Kui riietate lapse meriinovillasse/siidi, võite olla kindel, et riided aitavad Teie lapsel hoida normaalset temperatuuri nii öösel kui päeval.

Niiskust imav – Meriinovillane/siidivillane suudab niiskust imada kuni 33% oma kaalust, tundmata ennast märjana. See tähendab, et Teie laps võib mängu ajal või magades higistada ilma, et see niiskeks/märjaks ja külmaks muutuks.

Kuidas siidivilla pesta ja hooldada

Nii siid kui ka vill on tuntud oma hoolika pesemise ja kuivatamise vajaduse poolest, et vältida nende kahjustamist. Siidivillasegu pesemine võib tekitada segadust, kuna võib olla ebakindel, kas neid kangaid tuleks pesta ja hooldada siidi või villana.

Siidivillasegude puhul tuleks riideid pesta nii, nagu oleks see villane, kuna see loetakse õrnemaks kiuks. See tähendab, et seda tuleb ka kuivatada nii, nagu villased riided oleksid.

* Pesumasina vee temperatuur kuni 40’C

* Ärge kasutage valgendit

* Ärge kuivatage kuivatis

* Ei tohi triikida

* Ei tohi keemiliselt puhastada

https://lastemood.ee/meriinoriided/siidivilla-kuidas-hooldada-ja-kasutada/

https://johaeesti.ee/joha-kvaliteet-ja-kasutatavad-materjalid/

Meriinovill-siidivillane

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ostukorv

Back to Top